Навчально-методична робота

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК УЧИТЕЛЯ: СПІЛЬНИЙ ЗНАМЕННИК

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти з метою координування діяльності щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників із закладами та установами системи освіти впродовж двох тижнів провів онлайн-семінар „Професійний розвиток учителя: виклики сьогодення" для керівників відділів освіти територіальних громад та центрів професійного розвитку педагогічних працівників Закарпатської області.

Про проведення міжкафедрального семінару "Застосування у практику роботи зі слухачами STEM-ідей у системі неперервної педагогічної освіти"

maxresdefault-1024x49005 квітня 2021 року о 14.00 в рамках роботи двох кафедр Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти: кафедри педагогіки та психології та кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій заплановано проведення міжкафедрального семінару «Застосування у практику роботи зі слухачами STEM-ідей у системі неперервної педагогічної освіти». Семінар буде проходити онлайн, на платформі ZOOM.

У програмі вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • сходинки пізнання світу дитиною дошкільного віку у STREAM-освіті;
  • професійний розвиток педагога Нової української школи в умовах запровадження STEM-освіти;
  • індивідуалізація навчання з погляду психології, виховання покоління-Альфа, новий погляд на роль педагога в освітньому процесі;
  • індивідуалізація навчання через проєктно-дослідну діяльність, лайфхаки, нестандартні методичні прийоми, ІТ та VR-візуалізація навчання, кейси для реалізації наскрізних ліній STEM-предметів та для розробки STEM-уроків і екскурсій, сучасна наочність тощо.

 

Проведено вебінар «Підсумкове оцінювання: виклики сьогодення»

4dda0e488c3320ce70300e2ac5ad2b0fСьогодні склалася непередбачувана ситуація, що вимагає навичок організації дистанційної роботи у більшості сфер діяльності. Однією з таких є й освітянська. Перед педагогами постали завдання не тільки організації дистанційного навчання, а й об’єктивного оцінювання знань, умінь, навичок учнів, виконання навчальних планів і програм. З метою надання роз’яснень щодо ефективного впровадження дистанційного навчання у ЗЗСО та проведення підсумкового оцінювання знань учнів Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено вебінар «Підсумкове оцінювання: виклики сьогодення».

Зустріч з представниками фінського проекту

fin

1 липня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч з предстаниками фінського проекту „Фінська підтримка української шкільної реформи”. До інституту завітали Арто Ваатокарі, керівник проекту „Навчаємось разом”, Ігор Хворостяний, радник з мовних питань проекту „Навчаємось разом”, к. філол. н., та Ксенія Охотник, місцевий координатор проекту. Під час зустрічі обговорювалися перспективи реалізації мовної статті Закону України „Про освіту”, ефективність заходів, запропонованих Дорожньою картою імплементації мовної статті Закону України „Про освіту” на 2019-2023 рр., ефективні шляхи побудови комунікаційної стратегії щодо вироблення позитивного ставлення до вивчення та викладання української мови у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Ужгород. Освітянський форум. Постскриптум

forum 1

Навчання – це не заповнення
відра водою,
а розпалення вогнища.
Вільям Батлер Єйтс

23 травня наші учні складуть ЗНО з української мови та літератури. Навряд чи диво трапиться й Закарпаття в рейтингах із останнього місця переміститься на перше. Знову можна буде критикувати закарпатських філологів. Та що там філологів? Усю освіту загалом.

Всеукраїнська акція з прибирання

«Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Метою цього проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Читайте на сайті Держекоінспекції Сумської області: http://deisumy.gov.ua/?page_id=39

01 1
"Зробимо Україну чистою" – щорічна наймасштабніша весняна акція, яка об'єднує громадян усієї України з метою формування культури дбайливого ставлення до довкілля. До заходу долучаються містяни, педагоги, учні.
Працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти також долучилися до Всеукраїнської акції з прибирання. Учасники прибирали прилеглу територію інституту, вивозили сміття.
Будемо відповідальними, Україна починається з тебе!

Презентація проекту «Фінська підтримка реформи української школи»

00

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки 26.02.2019 №1/9-96 сьогодні, 15 березня, відбулася презентація 4-річного проекту «Фінська підтримка реформи української школи» за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Генерального директора Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонена. Закарпатська делегація у складі директора ЗІППО, методиста обласного методичного центру при департаменті, начальника відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації та педагогів пілотних закладів загальної середньої освіти взяла участь у заході.

Звітувався Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти

zvit 1

29 січня відбулося розширене засідання Вченої ради Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, де директор Тетяна Палько, звітувала про виконання Плану роботи закладу за 2018 рік та перспективи розвитку на 2019 рік.
У роботі засідання взяв участь заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Аттила Штерр.

Свій до свого зі своїм … кращим досвідом

IMG 6149

Нещодавно на базі ЗІППО пройшла друга навчальна сесія у рамках науково-дидактичного проекту щодо створення та впровадження в практику закладів післядипломної педагогічної освіти програми навчання педагогічних працівників української, як другої мови.

«Голуб миру» об’єднує громаду

19 вересня на площі Театральній у місті Ужгороді за сприяння Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася Flash mob акція «Молитва за Україну» в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», присвяченої Міжнародному дню миру.