Загальні матеріали

Берегівській філії ЗІППО – 30 років

bereg30-06

Нещодавно у Берегівській філії ЗІППО відбувся завершальний захід з нагоди святкування 30-річчя відділу, який передбачав проведення науково-методичної конференції „Угорськомовна освіта на Закарпатті: виклики та перспективи у світлі інтеграції України до Європейського Союзу" для директорів та їх заступників зі шкіл з угорською мовою навчання, а також представників місцевих органів управління освіти.

Детальніше...

Практично-методичний семінар для вчителів географії „Компетентнісно орієнтоване навчання географії”

bereg-geo-1

24 жовтня 2022 року серія заходів продовжилася практично-методичним семінаром для 24 педагогів-викладачів географії, який пройшов на базі Берегівської філії ЗІППО.
Від імені Берегівської філії ЗІППО, Габода Бейла, завідувач філії, привітав учасників та ознайомив їх із діяльністю філії, історією її створення, а також окреслив майбутні завдання.

Детальніше...

Практично-методичний семінар для вчителів української мови „Проблеми та можливості викладання української мови у 5 класі”

bereg-ukr-1

Серія заходів, що організовується Берегівською філією ЗІППО з нагоди її 30-річчя, вже незабаром досягне кінця. 21 жовтня відбувся практично-методичний семінар для вчителів української мови з теми „Проблеми та можливості викладання української мови в 5 класі", у якому взяли участь 25 педагогів.

Детальніше...

Практично-методичний семінар для вчителів угорської мови та літератури

uherska1

Найважливішим фактором, що впливає на ефективність освіти, є якість роботи вчителя. Змінене соціальне середовище вимагає прагнення до постійного вдосконалення і розвитку від освітніх закладів, зокрема й від усіх освітян особисто. Учителям необхідно постійно розширювати елементи своїх педагогічних навичок, інструментів, знову і знову створювати свою педагогічну ідентичність.

Детальніше...

„Креативне музичне виховання”: проблеми та можливості навчання

bereg-music1

Методичний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва: „Креативне музичне виховання" – проблеми та можливості навчання музичного мистецтва в закарпатських школах з угорською мовою навчання.

Детальніше...

Практично-методичний семінар для вчителів історії

bereg-hitory1

Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти організувала низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання.

Детальніше...

Практично-методичний семінар для педагогів-математиків

matem-b-1

Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проводить низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання.
Цього разу, 10 жовтня 2022 року, у практично-методичному семінарі взяли участь педагоги-математики освітніх закладів з угорською мовою навчання.

Детальніше...

Методичний семінар-тренінг із народознавства та краєзнавства

bereg-kraezn-1

Третього жовтня Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти продовжила низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання.
Цього разу відбувся методичний семінар-тренінг для педагогів-викладачів народознавства.

Детальніше...

Методичний семінар-тренінг для педагогів-дошкільників

beregovo-doskiln-1

29 вересня 2022 року на базі "Гімназії імені П. Каталін Франгепан" (м. Берегове) відбувся практично-методичний семінар та тренінг для педагогів-дошкільників „Теорія і практика проєктної педагогіки дітей дошкільного віку".

Детальніше...

Актуальні питання початкової освіти

bereg-poch1

У Берегівській філії ЗІППО продовжується методичний місяць, організований на честь 30-річчя створення Берегівської філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Цього разу практично-методичний семінар та тренінг відбувся для вчителів початкових класів угорськомовних шкіл Закарпаття „Збірка інноваційних вправ з досвіду педагогів закарпатських шкіл з угорською мовою навчання. Актуальні питання початкової освіти".

Детальніше...