Початкова освіта

У Закарпатті навчалися надавати першу медичну допомогу

pershameddopomoga1

Надзвичайна ситуація — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єкті або певної території, акваторії, спричинене аварією, катастрофою, стихійним або екологічним лихом (епізоотія, епіфеотія), застосуванням супротивником сучасних засобів ураження, що призвело або що можуть призвести до людських і матеріальних втрат.

Початкова освіта в центрі уваги

«Особливості реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти в 2013-2014 навчальному році у 1-4 класах у школах з мовами навчання національних меншин» під такою назвою були проведені обласні інструктивно-методичні семінари для вчителів початкових класів шкіл з мовами навчання національних меншин у м.Ужгороді, м.Берегові, м.Виноградові та м. Тячеві. На семінарах  розглядалися питання організації навчально-виховного процесу в 1-4 класах у 2013-2014 навчальному році. Головна увага була приділена роботі 1-2 класів, які у цьому навчальному році працюють за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, зокрема за новими навчальними планами, програмами та підручниками.

Методичні рекомендації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 "Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти" у 2012/13 навчальному році було розпочато поступове впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. У 2013/2014 навчальному році чинними залишаються методичні рекомендації від 01.06.2012 року № 1/9-426 "Щодо методичних рекомендацій з базових дисциплін" додаток, "Початкова школа" (Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 17, 2012).