Чиста вода – запорука вашого здоров'я

Серед всіх речовин наявних на Землі, вода, завдяки своєрідності своїх фізичних і хімічних властивостей, займає виняткове становище в природі і грає особливо важливу роль у житті людини. Вода займає 70% поверхні Землі і складає 70% маси людини.
Вода це прозора рідина без запаху, смаку і без кольору.

Природна вода ніколи не буває цілковито чистою. У ній завжди містяться розчинені речовини, а інколи й нерозчинні домішки. Найчистішою є дощова і снігова вода.
Однак вода містить і токсичні речовини. Вони потрапляють у воду в результаті промислових викидів, сільськогосподарських стоків, побутових відходів. Щорічно у водні басейни потрапляють тисячі хімічних речовин з непередбачуваною дією, багато хто з яких представляють собою нові хімічні сполуки. У воді можуть бути виявлені підвищені концентрації токсичних важких металів  (кадмію, ртуті, свинцю, хрому), пестициди, нітрати і фосфати, нафтопродукти, поверхнево-активні речовини. Як відомо, щорічно в моря й океани потрапляє до 12 млн. тонн нафти.
Від якість води, яку ми п’ємо, залежить стан нашого здоров’я. Якщо у вас немає спеціального фільтру, очистити воду можна за допомогою нескладних способів.
1. Кип'ятіння.  Хоча правильніше було б його назвати методом стерилізації, адже кип’ятіння знищує у воді як шкідливі, так і корисні мікроорганізми. Кип’ятити воду для повного очищення від бактерій і мікроорганізмів необхідно не менше 10 хвилин. Але потрібно знати міру, оскільки в процесі довгого кип’ятіння водопровідної води в ній утворюється канцероген трихлорметан, і відбувається збільшення концентрації солей важких металів.
2. Відстоюємо воду. Наливаємо в ємність воду і даємо їй можливість відстоятися близько 8 годин. При цьому ємність кришкою не накриваємо, надавши воді можливість «дихати». Через 4 години з води випаруються майже всі летючі домішки, в тому числі і хлор. Ще через 4 години більшість солей важких металів, розчинених у воді, осядуть на дно у вигляді малопомітного осаду.
3. Заморожування. Для цього візьміть посудину із краями, розширеними догори (найкраща форма - перевернутий конус), але не алюмінієву, бо вона перетворює нітрати на отруйні нітрити. Годин через 12 вода замерзне. Облийте металеві краї посудини гарячою водою і випаде крижина. По краях лід чистіший, в середині й на дні - каламутний, жовтуватий. Річ в тому, що вода замерзає при нулі градусів за Цельсієм, а сольові розчини - при нижчій температурі. Тому спочатку замерзає чиста вода, яка витісняє солі до центру посуду. Витопіть гарячою водою жовту серединку - а решту талої води можна вживати.
Можна і простіше зробити: визначити час, за який у вашій морозильній камері замерзає вода без солей.
Але врахуйте, що найпершою при температурі 3,8 градуси Цельсію замерзає важка вода, яку бажано видалити. Решта води замерзає при 0 градусів. Отож краще дочекатися появи перших крижинок, прибрати їх, а тоді сміливо заморожувати решту води.
4. Насичуємо воду кремнієм. Шматочки купленого в аптеці кремнію ретельно промиваємо, поміщаємо в скляну посудину і заливаємо водою. Розміщуємо в приміщенні з кімнатною температурою і природним освітленням, але так, щоб прямі сонячні промені не потрапляли на ємність з водою. Через 2-3 дні вода буде готова до вживання.
Кремній сильний активатор води і має бактерицидні властивості. Під час настоювання насичує воду своїми частками на молекулярному рівні, а значить крім очищення додасть такій воді ще й лікувальних властивостей. Насичена кремнієм вода дуже смачна, не містить бактерій і довго зберігається.
5. Очищаємо активованим вугіллям. На дно ємності поміщаємо 10 таблеток активованого вугілля, зав’язаних в імпровізований мішечок з марлі чи медичного бинту і заливаємо від 8 до 10 літрів води. Щоб уникнути розмноження різних бактерій і мікроорганізмів ємність з водою слід поставити в прохолодному приміщенні.
Через 8 годин активоване вугілля, що є дуже сильним абсорбентом, поглине більшу частину шкідливих речовин, а вода позбудеться неприємних запахів і значно покращить свій смак.
6. Чистимо воду сріблом. У посуд з набраною для очищення водою опускаємо столове срібло або срібні монети. Через 10-12 годин іони срібла, розчинені у воді, очистять її від бактерій. Така «срібна» вода буде зберігатися тривалий час, не втрачаючи своїх смакових якостей. Невеликий мінус – вироби зі срібла після тривалого застосування доведеться чистити.
За бактерицидним впливом срібло значно перевершує хлорку, карболову кислоту й інші сильні дезінфікуючі засоби. Спосіб очищення води сріблом дуже поширений у моряків, підводників і космонавтів.
7. За допомогою вина. На один літр води добавляємо 300 грам білого сухого молодого вина і даємо настоятися 15 хвилин. Після чого можна вживати.
8. За допомогою йоду або оцту. На один літр води добавляємо 5 капель розчину 5% йоду або чайну ложку оцту і дати настоятися від 2-5 годин.
9. За допомогою народних методів. Занурити у воду гроно горобини, кору дуба, листя черемхи та дати настоятися 12 годин.

А.С.Треніна, методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області