Виноградівський район

У Виноградівському районі проведено захист учнівських проектів з іноземної мови

vyn-zahproinoz-1

Вже третій рік поспіль у Виноградівському районі проводиться конкурс-захист учнівських проектів з іноземної мови. У березні 2015 року на базі Виноградівської ЗОШ I-III ст. №3 проведено семінар учителів англійської, німецької та французької мов «Робота з обдарованими учнями на уроках та в позаурочний час».

Ярмарок професій

Формування психологічної готовності особистості до усвідомленого вибору професії сьогодні є не тільки гострою необхідністю, але й багаторічним і складним процесом, забезпечити ефективність якого може тільки чітко організована профорієнтаційна робота, що враховує всю різноманітність впливу на вибір людиною професії.
Для більш ефективної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів у квітні Виноградівським районним центром зайнятості проведено «Ярмарку професій» на базі Виноградівського ВПУ № 34.

Першого вересня до нової школи

altНапередодні свята Першого дзвоника в селі Дротинці, на Виноградівщині, відкрили щойно збудовану школу. У вівторок, 31 серпня, символічну стрічку новобудови урочисто перерізали очільник Закарпаття Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко та керівник Виноградівського району Карло Резеш.