Обмін досвідом педагогів-організаторів

10stУ вересні 26 курсантів педагогів-організаторів разом із керівниками практики – методистом кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО В.І.Сивохоп та старшим викладачем кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО Ю.В.Герцогом – провели практичне заняття на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району.

Їх гостинно зустріли педагоги та учні школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи О.С.Василишина презентувала здобутки вчителів та учнів за минулий навчальний рік. Педагог-організатор Сторожницької школи Ласько Надія Федорівна ознайомила курсантів із системою роботи учнівського активу школи та провела заняття з елементами тренінгу «Добро та милосердя». Розглядаючи поняття «добро» та «зло», Надія Федорівна перейшла до питання волонтерства. Тема заняття не випадкова: 21 вересня ми відзначали Міжнародний День миру, а волонтери України – це люди, які роблять все для того, щоб наступив мир на нашій землі.
Урок був спланований таким чином, щоб учні вчилися допомагати один одному, проявляли лідерські риси, були толерантними, ліпше розумілися на волонтерстві і добровільно залучалися до спільної співпраці.
Учні не тільки працювали: проводилася вправа на релаксацію «Одягни новорічну ялинку». Із предметів, які знаходилися в класі, та особистих речей гостей діти прикрасили ялинку. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій. Хороший настрій панував протягом усього заняття.
Порадували курсантів і наші маленькі артисти. Перед ними виступили учасники шкільної агітбригади «Стоп-кран» з програмою «За здоровий спосіб життя». Учні початкової школи продемонстрували лялькову виставу «Кошенятко заблудилось» та інсценізацію «Канікули у бабусі». Гості проводжали юних артистів бурхливими оплесками.
Учителі трудового навчання Шкриба Н.П. та Комоній Л.І. зі своїми вихованцями провели майстер-класи з виготовлення Голуба миру.
Підбиваючи підсумки, Валентина Іванівна Сивохоп наголосила, що практичне заняття пройшло вдало, курсанти побачили чимало нового та корисного для себе.

Надія Ласько,
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Ужгородського району