Тренінг «Practice Cactus»

cactus

Нещодавно на базі Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 відбувся англомовний семінар «Practice Cactus» для учнівської молоді міста. Основна мета тренінгу – надання українській молоді (підліткам 15-19 років) можливості розвинути лідерські навички та вдосконалити англійську мову. Подібні семінари-тренінги – початкова частина програми «КАКТУС» – громадські ініціативи в українському стилі», яка спрямована на залучення школярів та студентів до громадської активності та волонтерства, виховання майбутніх лідерів та ознайомлення з соціальними проблемами сьогодення (ВІЛ/СНІД, торгівля людьми, екологія тощо).

Вся команда «CACTUS» – неймовірно чудові, розумні, талановиті й успішні люди, які змінюють Україну на краще. Семінар проводився виключно англійською мовою. Під час семінару були проведені ігри, вирішення спеціальних завдань, які допоможуть навчитися бути лідером і працювати в команді.
Кожен, хто відвідав семінар, жодного разу не пошкодував про це, адже час був проведений весело і з користю. Це справді було незабутньо.

Н. Букачевська, учениця 9-А класу
Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3