Разом – сила!

Важкі часи гуртують спільноту. Гарне свідчення згуртованості показали освітяни Ужгородського району. Нещодавно у колі керівників навчальних закладів виникла ініціатива створення Ради директорів як громадської організації. На загальних зборах керівників було обрано членів Ради у кількості 12 осіб, почесне звання голови Ради директорів отримав директор Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло Федорович Тарахонич. Наразі триває організаційна робота зі створення статуту та реєстрації організації, але основна мета діяльності вже окреслена.

Основною метою діяльності Ради є визначення стратегічних напрямів розвитку освіти району для ефективної реалізації державної політики в галузі освіти, сприяння демократизації управління освітнім процесом, об’єднання зусиль освітянської спільноти та громадськості району заради сприяння розвитку загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району з урахуванням регіональних особливостей.
Однак, найпершим кроком новоствореної організації стало не вирішення цих головних питань, а об’єднання зусиль задля допомоги землякам, які, виконуючи громадянський обов’язок у зоні АТО, отримали поранення та перебувають на лікуванні у Мукачівському військовому шпиталі. Члени ради директорів відвідали шпиталь, зустрілися з головним лікарем закладу та ознайомилися з роботою волонтерів. На підтримку лікування воїнів організовано благочинну акцію по всіх школах та дитячих садках Ужгородського району. За надзвичайно короткий термін вдалося зібрати кошти у сумі більше 31 тис. гривень, на які придбано необхідні медикаменти для лікування воїнів. Крім того, вирішено регулярно відвідувати хворих у шпиталі з учнівськими концертами. Першими з такою концертною програмою у закладі побували учні Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Освітяни Ужгородщини вже неодноразово засвідчили свою згуртованість у підтримці як військових, так і переселенців зі східних областей. Започаткована Радою директорів благочинна акція триває. Сподіваємося що, як ліки допоможуть вилікувати наслідки поранень, так і дитячі виступи допоможуть у лікуванні душевних травм наших мужніх захисників. Кожним нашим вчинком демонструємо: разом – ми сила! Під таким девізом здійснюватиме свою діяльність Рада директорів шкіл Ужгородського району.