Ужгород, Ужгородський район

„ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ!”

hol 1В історії кожного народу існують трагічні сторінки. Трагедія українського народу полягає в тому, що довгий час вони не мали своєї держави. Чужинці, які володіли нашими землями, намагалися всіма силами стерти з пам’яті народу його славну історію. Радянський режим бажання українців мати свою незалежну державу нищив голодом.

День захисника Вітчизни у Сторожницькій школі

storozhnycya 1

Патріотами не народжуються. Ними стають. Цю відому істину підтверджують дії громадян Української держави, які щиро та безкорисливо підтримують наших військових. Напередодні таких значущих свят як Покрова, День українського козацтва та День захисника України колектив Сторожницької школи вкотре продемонстрував, що робити корисні справи легко та приємно. За ініціативи членів учнівського врядування проведено благодійний ярмарок.

Учні Сторожницької школи відвідали дітей з особливими потребами

storozh 1

Усім нам давно відома істина „Людина починається з добра”. Тільки людина здатна співчувати знедоленим та намагається внести частинку світла та тепла у своє життя.
Ще в березні ми, члени учнівського самоврядування Сторожницької школи, спільно зі студентами Ужгородського коледжу культури та мистецтв провели благодійну акцію „Переваги здорового способу життя”. За зібрані кошти вирішили закупити солодощі та відвідати дітей у школі-інтернаті.

Людина починається з добра

stor 2

День Соборності України та 70-ту річницю входження Закарпаття до складу УРСР учні Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області відзначили оригінально та з великою користю. На пропозицію членів учнівського самоврядування вже вдруге цього навчального року всі учні взяли участь у благодійному ярмарку.

Нові сторінки Голодомору

20151127 112011

27 листопада поточного року учні НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.» та члени гуртка «Історичне краєзнавство» ознайомилися з експозицією «Хай не згасне свічка пам’яті»,  яка відкрилася в приміщенні Ужгородського краєзнавчого музею і присвячена трагічній події в історії українського народу – Голодомору 1932-1933 років. У ній представлялися нові документи, факти, фотографії, свідчення очевидців, які раніше зберігалися в архівах КДБ, а потім СБУ.

Обмін досвідом педагогів-організаторів

10stУ вересні 26 курсантів педагогів-організаторів разом із керівниками практики – методистом кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО В.І.Сивохоп та старшим викладачем кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО Ю.В.Герцогом – провели практичне заняття на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району.

Міцний мир – надійне майбутнє

SAM 7306Голубко біла, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому.
Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,
Приносить радість родові людському.
Коли панує щастя і любов,
Танцює понад квітами комашка,
У світі мир – основа із основ,
І символ миру – білосніжна пташка.
Голубко біла, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому!
Неси всім щастя, передай привіт
Усім народам, людові земному...
Бо що ж дорожче в світі є за мир?
Та й за життя – ціннішого немає.
Коли піснями сповнений ефір.

Міжнародний день миру відзначають в усьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок у день відкриття чергової сесії ООН проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.