Свалявський район

Мамо!

45-1

Пам’ятаймо: мати – найдорожча, найвірніша, найсвятіша людина на Землі. Бережімо її, допоки вона жива, щоб потім не картати себе довіку. Запізнілі сльози каяття – марні сльози.

Про нього – Великого, Єдиного, Нашого Тараса

shevchenko-aforizm-2

Шевченко… Пророк, Месія, Син України, національний геній, Великий Українець… Незліченний ряд перифраз про нього.
…Часто чуєш: не робіть культу Тараса. Але він є і буде довго. Україна не народила ще другого Шевченка. І Бог зна, коли він з’явиться.

Проект «Схід – захід разом»

proekt1 2

За ініціативи начальників міліції Донецької та Закарпатської областей створено проект «Схід – Захід разом». Мета цього проекту – допомогти дітям відійти від страшних потрясінь військового часу. У рамках цього проекту закарпатські міліціонери разом із департаментом освіти і науки ОДА вирішили прийняти на дванадцять днів дітей із прифронтової зони Донеччини. Було вирішено, що діти проживатимуть у санаторії «Поляна», а навчатимуться у Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

Міжнародний Шевченківський конкурс на Свалявщині

Добігає кінця 2014 рік – Рік Великого Шевченка (200-ліття від дня його народження), рік складних політичних перипетій, рік самоствердження кожного з нас і нації загалом. Ось чому по-новому, значущо й заклично, ствердно й благально звучать Великі слова:
«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля…;
схаменіться! Будьте люди…;
обніміться ж, брати мої...»

Роль мультимедійних засобів в освітньому процесі

У Пасіцькому ДНЗ (завідувач Наталія Левко) проведено районний семінар вихователів дошкільних навчальних закладів «Роль мультимедійних засобів в освітньому процесі». У семінарі взяли участь 16 вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів району. Мета семінару − підвищити ІКТ-компетентність педагогів дошкільних закладів та їхню мотивацію до роботи в умовах єдиного інформаційного освітнього простору дошкільного навчального закладу.

Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти

bibliopartner1

Згідно з планом роботи відділу освіти та районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів 20 листопада на базі Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів Свалявського району відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».

Творці свого світу

Щасливою миттю пролетів ще один навчальний рік. В останні дні травня підбивають підсумки своєї роботи керівники гуртків та вихованці районного Будинку школярів.

Юні знавці професій

Ось триває пора довгоочікуваних, веселих, гомінливих літніх канікул у наших учнів. Але відпочинок повинен бути активним, корисним.
Діти – це особлива категорія. У своєму дитячому світі вони думають і живуть за своїми особливими законами і правилами. Те, що ми дорослі, вважаємо грою або примхою, для них – сенс життя і мета. Крім того, дитяча психіка – це глина в наших дорослих руках. Від того, що ми хочемо створити, залежить наше майбутнє. Коли діти підростають, і гра в лікаря або вчителя переростає в думку про майбутню професію, настає наша черга допомогти дитині зробити правильний, упевнений вибір.

Формування екологічної компетентності дошкільників у сучасний реаліях

alt9 грудня 2010 року управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провели науково-практичний семінар спеціалістів та методистів з дошкільної освіти «Формування екологічної компетентності дошкільників у сучасний реаліях» на базі дошкільних закладів Свалявського району.