На порозі навчального року

naporoziroku

У 2014-2015 навчальному році триває впровадження нового Державного стандарту, у зв’язку з цим та задля належної підготовки педагогів навчальних закладів району до організації навчально-виховного процесу Диганич Г.І., завідувач РМК, та методисти РМК: Тулюк О.І., Зварич В.Ю., Бузинник М.М., Хайнас В.М., Фаринич В.І., Возняк Л.І., Абель М.К., а також головні спеціалісти відділу освіти Ващенок М.М. та  Гузинець О.В. провели засідання районних методичних об’єднань вчителів-предметників.


20 серпня на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися засідання районних методичних об’єднань вчителів 1 та 2 класу, вчителів іноземних мов (англійська, німецька, французька), вчителів української мови та літератури, української мови та літератури в школах з угорською мовою навчання, угорської мови та інтегрованого курсу «Література», вчителів математики, вчителів музики, художньої культури, вчителів біології та основ здоров’я, вчителів фізики, вчителів фізичної культури, вчителів «Захисту Вітчизни», практичних психологів, вихователів дошкільних навчальних закладів, музичних керівників дошкільних навчальних закладів.  
У ході засідань підбито підсумки роботи за минулий рік, визначено завдання та шляхи вирішення першочергових завдань організації навчально-виховного процесу у новому 2014-2015 навчальному році. Методисти районного методичного кабінету ознайомили вчителів з  інструктивно-методичними рекомендаціями щодо викладання основних предметів, основними вимогами до ведення шкільної документації вчителя та використання у роботі навчальних програм, підручників, навчально-методичних посібників. До відома педагогів було доведено основні нормативні документи, що регламентують початок нового навчального року.
Серпневі засідання РМО завжди важливі, адже це час, коли педагоги мають можливість спільно обговорити найважливіші питання викладання, поділитися своїми проблемами та перейняти передовий педагогічний досвід. Одним з найактуальніших питань цього року стало проведення Першого уроку – «Україна – єдина країна».
22 серпня на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися засідання районних методичних об’єднань вчителів 3 та 4  класу, вчителів світової літератури та російської мови, вчителів географії та економіки, вчителів інформатики, вчителів образотворчого мистецтва, художньої культури, вчителів історії та правознавства, вчителів хімії, вчителів природознавства, вчителів трудового навчання.
Для вчасного отримання інформації, методичної допомоги та передового педагогічного досвіду педагогами району на сайті відділу у розділі «Методика» систематично розміщуватимуться матеріали засідань РМО та інших заходів, що проводитимуться у районі з педагогічною громадськістю.