Золота надія Мукачівщини

Нещодавно у всіх школах Мукачівського району продзвенів, сповнений радості і смутку, останній шкільний дзвоник, закружлявши в прощальному вальсі 621 випускника 11(12-х) класів, яким згодом урочисто вручили атестати про повну загальну середню освіту.

А для когорти особливих випускників, тих, що за час навчання у рідній школі здобули право на найвищу винагороду - золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» - 31 травня у залі Мукачівської районної ради відбулося святкове урочисте вручення медалей. У заході взяли участь В.В. Пашкуляк, голова Мукачівської районної державної адміністрації, голови сільських та селищних рад Мукачівського району, О.О. Товт, начальник відділу освіти, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району, випускники та їхні батьки.
У цей день вітали тих, хто впродовж одинадцяти років шкільного життя наполегливо оволодівав знаннями, брав участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах – випускників-медалістів. Із вітальними словами до випускників та гостей свята звернувся голова Мукачівської районної державної адміністрації Василь Васильович Пашкуляк.
Справжньою золотою надією Мукачівщини 2014 року стали випускники дев’яти загальноосвітніх навчальних закладів району: Великолучківської, Верхньовизницької, Горондівської, Кальницької, Клячанівської, Кольчинської, Новодавидківської, Ракошинської, Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завдяки своїм зусиллям, вони здобули право на почесну нагороду – золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» (12 випускників) та срібну медаль «За досягнення у навчанні» (2 випускників). Найурочистішим моментом заходу стало зачитання наказу відділу освіти «Про нагородження випускників загальноосвітніх навчальних закладів золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та срібною медаллю «За досягнення у навчанні» Олександром Олександровичем Товтом, начальником відділу освіти. Золоті та срібні медалі вручив випускникам голова Мукачівської райдержадміністрації В.В. Пашкуляк.
Символічну «Книгу пошани» вручила О.О. Товту Юліанна Борис, золота медалістка, випускниця Клячанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка висловила слова вдячності педагогам та громадськості району від імені цьогорічних випускників.
Зворушливі пісні у виконанні О.Тулюка, Марії та Маріанни Окс, а також Богдани Голінки, учениці Червенівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Вікторії Пфайфер та Крістіни Мишанич, учениць Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, запальний танок хореографічного гурту «Сонечко» (Нижньокоропецької ЗОШ І-ІІ ступенів) створили на святі незабутню атмосферу радості і душевного тепла, яку назавжди збережуть яскраві світлини і людська пам'ять.
Перших вчителів та класних керівників, які виховали випускників-медалістів, нагороджено подяками відділу освіти Мукачівської районної державної адміністрації за сумлінну і творчу працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, виявлений професіоналізм, збагачення гармонійного розвитку особистості з нагоди свята випускників 2014 року.
Багато щирих і прекрасних слів прозвучало цього дня на адресу випускників. Нехай усі найкращі побажання очільників районної влади, педагогів і керівників шкіл, рідних і близьких збудуться, допомагаючи їм крокувати світлою стежиною до успіху і розквіту рідної землі!