Досягнення закарпатців у Конференції eTwinning Plus Ukraine 2015

twining 1

У грудні Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2015 об’єднала близько 200 ітвіннерів (учасників) з усіх куточків країни. Організатором події виступила команда PSA Ukraine (Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич).

У заході взяли участь почесні гості освітньої спільноти: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, головний спеціаліст у сфері мовної політики Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко, аналітичний менеджер Національного офісу Еразмус+ в Україні Жанна Таланова та методисти іноземних мов.
Нашу область представляли керівники та вчителі Довжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської РДА, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, м. Хуст, та дошкільного навчального закладу №21 «Ластовічка» м. Ужгород.
На початку заходу перед ітвіннерами виступив Павло Хобзей, привітавши їх з успішною діяльністю в програмі eTwinning Plus, та розповів про найближчі плани з реформування освітньої системи в Україні. Жанна Таланова запросила вчителів розширити свої можливості, приєднавшись до проектів Erasmus+.
У свою чергу координатор програми Валентина Веліченко ознайомила учасників з останніми новинами та досягненнями eTwinning Plus в Україні, а керівник програми Сергій Теплов розповів про особливості 8 ключових компетенцій та механізми їхнього формування в учнів.
У рамках конференції учасники взяли участь у корисних воркшопах. Христина Максимець (Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ») провела майстер-клас «Учитель як менеджер освітнього процесу», де вчителі навчилися керуванню у ході практичних вправ. Надія Михалевич (Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ») розповіла про правила успішної презентації, ознайомила з основами побудови та дизайну презентації, поділилася цікавими секретами та корисними онлайн-сервісами.
У свою чергу Світлана Дроботенко (British Council в Україні) виступила з презентацією «From problems to solutions», під час якої ознайомила вчителів з методом «Шести капелюхів мислення» Е. де Боно, що допомагає вирішувати проблеми. А Олександра Цикура (PSA Ukraine) розповіла про те, що означає бути «активним» і «глобальним» громадянином, що дбає про наступні покоління та як це використовувати у проектах з учнями.
Урочистим завершенням конференції стало нагородження 5 найкращих проектів року та виступи їхніх учителів-кураторів, а також вручення нагород переможцям рубрик. Наша школа отримала звання «Школа-лідер за кількістю проектів» у листопаді (директор Марія Василівна Ледней та вчителі-учасники: Мирослава Мезіна, Галина Левко, Яцкович Віра, Марія Фількорн, Марія Панич, Ганна Пелехата).

М.І. Мезіна,
учитель англійської мови
Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.,
Іршавський район

twining 2

twining 3

twining 4

twining 5