Ільницькі школярі вітали працівників лісового господарства

ilnucja

День працівника лісу – професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит наших співвітчизників у ставленні до рідної природи і до лісу.
Учні Ільницької школи І-ІІІ ступенів Іршавського району – члени шкільного лісництва – привітали всіх працівників організації НПП «Зачарований край» та ветеранів лісового господарства. Віршованими рядками у музичному супроводі маленькі любителі природи вітали колектив НПП з професійним святом та бажали присутнім здоров’я і щастя.

Школярі разом із класним керівником та керівником шкільного лісництва Янчій Ганною Михайлівною побували тут уперше. 26 учнів 6-А класу змогли ближче познайомитися з колективом НПП, послухати змістовні розповіді про роботу Національного парку, про склад флори і фауни. Дізналися багато цікавого про рослинний і тваринний світ «Зачарованого краю», зокрема про ті види, які занесені до Червоної книги України. Діти розповідали вірші про любов до України, про охорону природи, виконували сценки.
Дирекція парку за теплі слова вітання подякувала учням, провела краєзнавчу екскурсію територією НПП та пригостила солодощами. Адміністрація НПП запросила учнів Ільницького шкільного лісництва до співпраці.
Діти щиро цікавилися парком, природою краю, тваринами і лісами, уважно слухали розповіді спеціалістів Національного парку. Деякі учні виявили бажання прийти сюди у майбутньому зі своїми рідними та обов’язково зробити щось дуже важливе, корисне задля збереження і примноження природи рідного «Зачарованого краю»!
Отож, справа збереження й охорони лісу – всенародна справа. Адже знаємо: «…Щоб достойно прожити життя і залишити свій слід на землі, кожен повинен зробити три основні речі: збудувати дім, виростити дитину і посадити дерево»!

ilnucja1

ilnucja2