«Любов, яка вселяє віру»

lubovvselajeviru1

Недовготривалий, але масштабний, з доволі великою кількістю учасників проект із такою назвою завершився в Іршавському районі.
На чергові збори зібралися лідери учнівського врядування майже всіх освітніх закладів району разом із педагогами-організаторами. Ми успішно провели флеш-моб «Серця в унісон»: перед кінотеатром, створивши фігуру у вигляді серця, вигукували «Наші серця линуть до вас!» і «Повертайтеся з перемогою».
Далі, вже у залі, голова районної ради РУО «Лідер» Аріна Пацкан розповіла всім про свою поїздку на базу відпочинку на Воловеччину заради участі у зльоті лідерів учнівського врядування Закарпатської і Луганської областей (про це є окремий допис на сайті РБДТ).

Про важливість розвитку учнівського врядування у районі, необхідність активізації роботи з громадсько-патріотичного виховання наголосив колишній шкільний активіст В.А.Симканинець, людина, чиї лідерські якості допомагали йому у самоствердженні і кар’єрному рості, а нині – у керуванні виконавчим органом району – Іршавською РДА. Він слушно зауважив, що лідер – це велика відповідальність, яка вимагає правильних вчинків, рішучості і довіри від ровесників.
І щойно Віктор Андрійович покинув залу, як до неї ввійшов боєць-доброволець із села Довге Михайло Боднар. Він прийшов на наше запрошення, аби через нього ми передали нашим бійцям на фронт «валентинки», які для них з любов’ю зробили вихованці гуртків РБДТ і райСЮТ та учні різних шкіл. Трохи поспілкувавшись, ми виконали цю почесну місію, і цим самим реалізували ще один підпроект, який тривав з 26 січня, – «Валентинка для героя». Усі присутні оплесками проводжали бійця, який за кілька днів знову рушить на війну.
Взагалі весь проект мав романтично-патріотичну спрямованість, адже у переддень Дня святого Валентина нам хотілося поєднати його любовні мотиви з далеко не простим сьогоденням. Влаштовані літературні читання «Все починається з любові» за участі учнів і вчителів підтвердили, що це можливо. Любовна лірика тісно переплелася з громадянсько-патріотичною лірикою. Поезія, немов птаха, яка своїм крилом торкнулася кожного і не залишила байдужим нікого.
Літературні читання розпочала Віра Іванівна Глушко, заступник директора РБДТ, куратор РУО «Лідер», а продовжили учні та вчителі, автори власних творів та просто шанувальники римованого слова, які читали твори класиків української літератури та авторів молодих, твори яких можна знайти тільки в мережі Інтернету. Поряд із любовною лірикою звучала й поезія патріотична.
У супроводі чарівних мелодій лунали поетичні рядки про кохання та мужність, про ніжні почуття до коханої, коханого та піднесені зізнання в любові до рідного краю, до великої і прекрасної Батьківщини. Люди пройнялися тонкими почуттями, глибинними переживаннями… Емоцій ніхто не приховував.
День був дивовижним – він вмістив стільки подій! Але найголовніше, – ми трішки більше зрозуміли, навіщо нам дана любов, – любов вселяє віру!

lubovvselajeviru2