«Новорічний урок» відсвяткували в Іршавському районному Будинку дитячої творчості

ny-irshava23 грудня у залі кінотеатру Іршавського районного Будинку дитячої творчості зібралися діти з усього району на новорічне свято, яке мало назву «Новорічний урок». І неспроста, адже діти брали участь в іграх, конкурсах, відгадували загадки, співали, навіть, як і годиться на уроці, мали фізкультхвилинку. Зі словами привітань на початку свята до присутніх звернулася начальник відділу освіти Іршавської РДА Є.М. Яцканич.


Новорічний настрій на уроці допомагали створювати вихованці гуртків Будинку дитячої творчості: «зразкової» студії естрадного співу «Ліра» (керівник Е.П.Гавацко) Андріана Матіко, Христина Ляшко і Яна Козар, вокально-фольклорного (керівник Т.В.Панющик), хореографічної студії (керівник Ю.В.Буряс), а також майстриня східного танцю Анжеліка Поляк з В. Раківця і танцювальний колектив «Befree» (Звенислава Чорнак). Старанними помічниками у ведучої були члени районної учнівської організації «Лідер».
Прихід святого Миколая був доволі несподіваним, все ж дуже приємним, адже приніс окремим чемним діткам подарунки. Все ж найщедрішими були гості, які завітали до дітей: т.в.о. голови Іршавської РДА В.А.Симканинець і заступник голови Іршавської районної ради П.П.Добромільський. Окрім щирих привітань і побажань, вони власноруч роздали всім дітям новорічні подарунки, і це було дуже приємно.
Через відео-файл були згадані події, що відбувалися в нашій країні впродовж 2014 року, тому спільне виконання державного Гімну стало покликом душі.
Завершилося свято смачним частуванням тістечками і чаєм від ПП Семак Юлії Михайлівни.

В. Глушко,
заступник директора Іршавського РБДТ