Подарунки в день Святого Миколая українським воїнам

Ось і настала зима. Дітвора ніяк не дочекається зимових свят, очікуючи солодкі подарунки, а дорослі із ностальгічною радістю в серці сподіваються на щось нове, краще ніж торік. Проте зовсім не такою, як завжди, стала цьогорічна зима для усіх нас. Надворі останні дні грудня, а снігу, котрому так радіє малеча, у наших краях ще й не було. Надокучливі дощі навіюють сум. А сумно ще від того, що у нашій країні, на Сході, зараз іде несправедлива, жорстока війна. Війна, яка нікому не потрібна. Війна, на яку ми зовсім не сподівалися. З усіх куточків, з усіх міст, селищ та сіл України хлопці й чоловіки захищають наші території від несправедливого ворога. Тому усі ми – хто знаходиться на територіях, де спокій, мирне небо, – хочемо допомогти нашим військовим, зробити свій внесок у перемогу над агресором.

Так допомогу українським військовим на Сході нещодавно внесли діти із с. Горбок разом зі своїми наставниками. Ідея підтримати наших солдатів виникла вже давно. Адже це не перший внесок дітлахів – уже вкотре вони передають теплі речі, продукти харчування, предмети першої необхідності нашим героям, а від найменших – листи і малюнки з побажаннями повернутися живими і з перемогою. Так і цього разу за ініціативи учнів Горбківської школи (директор Кобаль С.М.) вирішили зібрати теплі речі, предмети першої необхідності та продукти харчування, щоб передати в одну з військових частин на Сході України. І, звичайно, учительський склад та техпрацівники школи також долучилися до дитячої підтримки – на засіданні профкому школи одноголосно вирішили передати на Схід українським солдатам солодкі подарунки для дітей працівників освіти (40 подарунків). До цієї солодкої акції долучилися працівники дитячого садочка (завідувач Алфелді Г.В.) у селі, а це ще 7 подарунків. Щоб вистачило усьому військовому батальйону, директор школи С.М. Кобаль докупив ще кілька пакетів солодощів. Це своєрідний подарунок від односельчан з нагоди дня Святого Миколая тим, хто дає нам мирне існування. Надіслали й листи, малюнки і вірші. Так, учениця 9 класу Катринець Іванка написала щирий вірш «Молитва за солдата», котрий зачіпає душу до сліз. Ще один чудовий вірш про віру в українських солдатів написала учениця 9 класу Шебела Діанка «Низький уклін вам до землі...». Учениця 8 класу Бойко Ліліана намалювала карту України на жовто-блакитному фоні, на якій усі бажаючі учні школи залишили свої привітання тим, хто дає нам мир і спокій. Також учениця 8 класу Свалявин Іванка від імені учнів школи написала зворушливого листа українським бійцям. Усі подарунки, листи, малюнки і побажання передав односельчанин Мометко М., котрий захищав країну від окупантів, а сьогодні продовжує підтримувати зв’язок із бойовими товаришами, займаючися волонтерською справою.
Особливий внесок у благодійну підтримку зробила завідувач сільського клубу Капітан М.М., котра закупила за власний кошт теплі речі і продукти харчування для односельчанина – учасника АТО Гриць Вадима. Мати українського воїна Гриць В. щиро дякувала усім односельчанам, школярам та волонтерам за підтримку і порозуміння, за таку важливу справу дітей і дорослих у допомозі тим, хто очікує нашої підтримки, за те, що вони небайдужі та щиро допомагають нашим військовим на Сході.
Нехай ця жорстока війна скоріше закінчиться. Нехай знову засяє мирне небо над нашою прекрасною Україною. І нехай усі чоловіки й хлопці скоріше повертаються додому здоровими і живими. Ми молимося Святому Миколаю за те, щоб він почув наші прохання. І так, як щиро дітки вірять в існування Миколая, так щиро ми сподіваємося на здійснення наших бажань – повертайтеся скоріше додому живими!

Попович І.О.,
учитель української мови та літератури;
Свирида М.М.,
педагог-організатор
Горбківської школи Іршавського р-ну