„Звучать струни дитячих сердець”

struny 1

Справжнім зорепадом шкільних талантів здивував глядачів огляд художньої самодіяльності „Звучать струни дитячих сердець”, організований та проведений упродовж квітня-травня районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА із метою виявлення музичних здібностей, обдарувань дошкільнят, учнівської молоді закладів освіти району, розвитку аматорського дитячо-юнацького музичного мистецтва.

На базі Монастирецького НВК, Нанківської, Драгівської та Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено кущові огляди, в яких взяли участь 30 ЗОШ району та 25 ЗДО (754 учасників).
Огляд проводився у номінаціях: „Хорове мистецтво”, „Вокальний спів”, „Солісти-вокалісти”, „Гра на інструменті”, „Фольклорне дійство”, „Хореографічне мистецтво”, „Художнє читання” та „Оригінальний жанр”. Номери художньої самодіяльності, які були відібрані для участі у заключному концерті за підсумками кущових оглядів, відзначилися сценічною культурою й оригінальністю творчої манери, технікою, емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу та зовнішнім виглядом виконавців.
Кращими визнано учнівські колективи та окремих виконавців Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Яблунівської, Липчанської, Березівської, Сокирницької, Крайниківської, Велятинської, Липецькополянської, Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Вовчка, Ракоської ЗОШ І-ІІ ст., Центру позашкільної роботи; Вишківського, Крайниківського, Рокосівського, Велятинського, Нижньоселищенського ДНЗ; Кривського НВК І-ІІІ ст., Шаянського НВК І ст., Монастирецького НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”, Вишківського НВК І-ІІІ ст. ім. Ф.Келчеї та Вільшанського дитячого будинку-інтернату.
Члени журі, відзначивши розмаїття творчих талантів дітей, подякували їм та їхнім художнім керівникам за бажання творити прекрасне, за кропітку роботу, яка дає вагомі результати.
Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації нагороджено переможців огляду у різних номінаціях відповідно до вікових категорій: від 3 до 6 років та від 7 до 16 років.
За І місце переможцям вручено пам’ятні знаки. Гран-прі здобули найкращі виконавці художніх номерів, а саме: хореографічний колектив Вишківського ЗДО (Керівник М.Паш) – вікова категорія – від 3 до 6 років; Тудовші Лілія, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М. Рознай) – вікова категорія – від 7 до 16 років.
Не обійшлося і без призів глядацьких симпатій, які підприємець Наталія Продан вручила Валерії Антал, учениці Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Артему Зейкану, учню Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.; дитячому колективу Вишківського ЗДО, а також танцювальному дуету (Анжеліці Продан та Ніколеті Шимоні), учням Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.
За належну підготовку та проведення кущових оглядів художньої самодіяльності велике спасибі директорам Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ю.Семенову, Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. М. Грицаку, Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. В.Бокочу, Монастирецького НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Л. Глебі.
Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, віри у власні сили й можливості, творчих звершень та здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Сніжана Долгіна,
Хустський р-н

struny 2

struny 3

struny 4