„Таємниця під обкладинкою книги”

IMG 7041

Одним із головних засобів виховання духовної культури особистості людини є його активне залучення до читання, інтерес до якого стрімко падає в наші дні через вплив Інтернету, мас-медіа і неякісної літератури.З огляду на це, читання стає основою освіти і провідною навичкою самоосвіти людини упродовж життя.

Саме тому з метою підвищення інтересу школярів до вивчення творів зарубіжної літератури, залучення їх до читання як найважливішого інструменту навчання та джерела багатого духовного життя, популяризаціїкниги, розширення діапазону читацького досвіду та знань, розвитку художнього смаку й самостійностісуджень, піднесення дитячої самоосвітньої діяльності нависоту нашого часу з потребою безперервної освіти й розвитку нещодавно методистом РМК О.Андьол проведено районний конкурсбуктрейлерівта промороликів „Таємниця під обкладинкою книги” для учнів 5-11 класів.
Конкурс проводився у номінаціях: „Ігровий бук трейлер” (відеоанотація); „Презентаційний буктрейлер” (набір слайдів); „Проморолик” (рекламна відеопрезентація) та „Рекламний постер” (плакат).
У конкурсі взяли участь 66 учнів із 25 закладів загальної середньої освіти району, які представили власне бачення прочитаних творів зарубіжних авторів як програмових, так і сучасних, прочитаних самостійно. Більшість робіт учасників відповідали умовам, прописаним у Положенні, носили презентаційно-рекламний характер, вирізнялися оригінальністю та креативністю подачі інформації, технікою та якістю виконання.
За підсумками журі найкращими визнано окремі роботи учнів Вишківської №1, Золотарівської, Стеблівської, Липчанської, Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської гімназії, Данилівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”.
Сподіваємося, що конкурс стане традиційним у районі. Така форма роботи сприятиме активізації читацької та творчої активності підростаючого покоління, позиціювання читання серед дітей, підлітків та юнацтва як достойний засіб змістовного й цікавого проведення дозвілля, формування громадської думки на підтримку читання та підвищення статусу книги.

Г. Голяк,
голова РМО вчителів зарубіжної літератури,
Хустський район