„Осінній барвограй – 2018”

barvy 1

Осінь… Пишна, щедра, багата, золота…
Нещодавно в Хустському районі відбувся фотоконкурс серед ЗДО „Осінній барвограй– 2018”.

Педагоги, вихованці та батьки закладів дошкільної освіти району взяли активну участь у конкурсі дитячих робіт, зроблених з овочів та фруктів, доклали чимало зусиль, щоб створити осінні композиції. Розмаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції.
Мета фотоконкурсу – забезпечення взаємодії між дошкільним закладом та сім’єю, виявлення творчих здібностей та художньої креативності дітей, формування екологічної культури особистості, створення колективної роботи на осінню тематику, ініціативи та фантазії педагогів і батьків; обмін досвідом новими досягненнями в області декоративного використання осінніх дарів природи, квітникарства і флористичного дизайну.
На розгляд журі подано 173 конкурсні роботи в електронному варіанті у номінаціях „Фотопосмішка”, „Дари природи”, „Ікебана”, „Вільна тема”.
Цікавими та креативними були композиції „Хата на тата”, „Яблучна красуня”, „Попелюшка на балу”, „Казкова галявина”, „Осінній водограй”, „Овочеві смішарики”, „Ходить гарбуз по городу”, „Осіння феєрія”, „Гарбузова родина”, „Назбирав листочків, бо нема грибочків” та інші.
Роботи вражають майстерністю виконання, фантазією, талантом! Найкращі з них відзначено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

В. Кір’янова,
методист РМК,
Хустський р-н

barvy 2

barvy 3

barvy 4

barvy 5