„Хай щастю дитини не буде кінця!”

34157726 1259903284139687 8687682863631433728 n

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується вже сьогодні.
Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Будинок культури смт Вишково гостинно відчинив двері своєї затишної зали для дітей з усіх куточків Хустщини, які дружньою громадою зібралися на святкування.
Усіх присутніх зі святом привітали Михайло Попович, заступник голови Хустської РДА; Павло Русин, начальник відділу освіти, молоді та спорту ХРДА, та Ярослав Гайович, Вишківський селищний голова.
Зі святковою концертною програмою виступили вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти району. Вони подарували всім хороший настрій та неймовірне задоволення.
Друга частина свята пройшла за участю „клоунів”, роль яких виконали вихователі Стеблівського ЗДО. Вони запросили учасників до уявної подорожі у Країну Розваг, де діти змогли погратися, потанцювати, показати свої здібності у роботі з кінетичним піском, лего, кольоровою крейдою та олівцями, створивши композиції „Край, в якому я живу”.
У рамках свята діти стали учасниками боді-арту „Я люблю свою країну – Україну”. Приємним сюрпризом для всіх учасників були подарунки від спонсорів та запуск у небо різнокольорових кульок як символу щастя, миру і добра на всій планеті.
Тож усім дітям району бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, сяючих усмішок, розуміння з боку батьків, педагогів, громадськості та мирного неба! Хай здійсняться всі ваші мрії і сподівання!

Л.Цьока,
методист Стеблівського ЗДО,
Хустський р-н