„Методичний фрістайл”

IMG 1122

Сучасного дошкільника з перших років життя оточує економічна сфера, наповнена складними економічними поняттями та процесами. Реклама по телебаченню, розмови політиків, купівля, продаж, розподіл сімейного бюджету – ось неповний перелік того, з чим доводиться зустрічатися малюку щодня.
Саме тому В. Кір’яновою, методистом Хустського РМК, було організовано методичний фрістайл з питання „Коректурні таблиці як засіб економічного виховання дошкільників”.

Захід проведено з метою підвищення ефективності освітньої роботи педагогів ЗДО щодо питань економічної освіти в умовах сьогодення, сприяння оволодінню педагогами основними напрямами, формами та методами економічного виховання дітей дошкільного віку.
Досвідом роботи з присутніми поділилися педагоги Горінчівського закладу дошкільної освіти М. Біляк та О. Олінь. Вони представили відео матеріали „Використання коректурних таблиць у роботі з дітьми”, наголосивши на необхідності формування у дошкільників раціонального споживчого мислення та виховання споживчої культури.
Методист В. Кір’янова представила проект „Формування економічної свідомості дітей дошкільного віку”, в якому зазначила, що в роботі з дітьми щодо економічної освіти може вестися мова про можливості формування лише її передумов, і проводитись вона має у тісній співпраці дитячого закладу іродин вихованців.
На завершення заходу учасники взяли участь у брейн-ринзі„Економічне виховання засобами гри”, під час якого кожен мав змогу продемонструвати свою компетентність з питань економічного виховання дітей дошкільного віку.
Таким чином, завдання педагогів – допомогти дошкільнику адаптуватися до сучасної дійсності, правильно розуміти й оцінювати явища життя, формувати економічне мислення, стати соціально повноцінною особистістю.

Г. Ляшкович,
голова РМО вихователів ЗДО,
Хустський р-н

IMG 1114