Турнір юних географів відбувся у м. Хусті

9 жовтня на базі Хустської гімназії-інтернату відбувся міський турнір юних географів, у якому взяли участь команди Хустських спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів №1, 3, 6, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2, 4, 5, гімназії-інтернату. Турнір проводився з метою набуття учнями умінь розв’язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та висловлювати власну думку в наукових дискусіях, здобутих шляхом колективних способів організації навчання.

Як зазначила у привітальному слові співорганізатор і ведуча Маслей Г.С., турнір сприятиме популяризації знань з географії серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та розвитку зацікавленості природничо-математичними дисциплінами.
У ході змагань учні показали уміння критично аналізувати, давати оцінку виступу, а також вміння доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої проблеми.
За результатами турнірних боїв першість вибороли команди СШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Лимаренко Л.З.) та гімназії-інтернату (керівник Тимчик Г.А.). Друге місце розділили команди ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (керівник Маркович М.І.) та ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (учителі Химич О.Й., Прибуш Н.В.).
Заслуговує на увагу виступ команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівники Петрушко М.В., Сабов О.І.), яка, виступаючи в ролі доповідача, вміло акцентувала увагу на основних географічних закономірностях. Змістовними були уточнюючі запитання, відповіді під час дискусії учнів СШ І-ІІІ ст. №6 (керівник Перчі М.В.).
Завідувач міського методичного кабінету Луканець С.І. при підбитті підсумків турніру привітала переможців та учасників і висловила сподівання, що такі турніри стануть у нашому місті традиційними.
Усі причетні до проведення учні та вчителі одноголосно стверджували, що висока організація турніру, цікаві завдання, форма проведення захоплюють та приваблюють нестандартністю й новизною.
Географічний турнір відбувся і ствердив, що в школах м. Хуста є значний учнівський і вчительський потенціал, який здатний розвивати в майбутньому географічну науку.
Організаційну роботу, методичне забезпечення турніру взяли на себе заступники директора гімназії-інтернату Маслей Г.С., Тимчик М.С.
Вітаємо переможців та керівників команд турніру юних географів, бажаємо нових здобутків в інтелектуальних змаганнях.