Перші кроки молодого заступника директора на теренах Хустщини

molzastdyr1

З метою підвищення рівня науково-теоретичної підготовки новопризначених заступників директорів з навчально-виховної роботи, якості управлінської діяльності та застосування сучасних освітніх технологій з ініціативи РМК управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА (завідувач Прокопів Ю. М.) у 2014-2015 н. р. започатковано роботу Школи молодого заступника директора з навчально-виховної роботи.

Нещодавно на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Федина Г. В.) проведено перше засідання Школи «Планування та зміст методичної роботи в школі. Системно-аналітична робота ЗДНВР». У плані засідання — презентація навчального закладу, відвідування уроків математики в 6 класі (вчитель Ярема Т. В.), української мови в 9 класі (вчитель Алечко Н. Ф.), німецької мови в 7 класі (вчитель Федина А. В.), природознавства в 4 класі (вчитель Довганич М. М.). Якісну підготовку до уроків педагогів навчального закладу, професійну компетентність дирекції школи відзначили методисти Андьол О.Ю., Юрчак О.Б., Дівинець М.В.
З питань ефективного планування роботи навчального закладу поділилася досвідом з молодими колегами ЗДНВР Драгівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Росоха О. С.
У ході засідання Школи проведено практикум з питань видання наказів у межах функціональних обов’язків заступника директора.
Заслуговує на увагу виставка методичних матеріалів, підготовлених ЗДНВР Забрідської ЗОШ І – ІІІ ст. Микулін Н. Ф.

ЗДНВР Вільшанської ЗОШ І – ІІ ступенів Хустського району Стрижак Г. В.

molzastdyr2