Полілог культур

polilog1

11 вересня на базі Хустської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 відбувся семінар-практикум учителів англійської мови міста з учителем початкової школи міста Форестсіті (Айова, США). Місіс Джейн Нейлі відвідала Хуст з приватним візитом. Учителі англійської мови Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 не могли не скористатися нагодою поспілкуватися з носієм мови, дізнатися детальніше про систему освіти у Сполучених Штатах Америки.

Спочатку Місіс Нейлі розповіла про свою роботу у початковій школі, особливості навчання молодших школярів, методи та прийоми роботи.
Потім зав’язалася жвава бесіда. Українських учителів цікавили способи мотивації учнів, види позакласної та позашкільної діяльності, стосунки між учителями та учнями у США. Вони запитували, як працюють літні школи у США, як навчити учнів самостійно здобувати знання, чим зайняті діти на канікулах, яку роботу виконують учні старшої школи у вільний від навчання час, хто забезпечує учнів підручниками і т. п.
Зустріч була цікавою та корисною. Місіс Нейлі захоплювалася гостинністю, щирістю та відвертістю українських учителів. Учителі міста Хуста набули досвіду у спілкуванні англійською мовою, дізналися багато нового про життя американської школи та планують подальшу співпрацю з вчителями та учнями міста Форестсіті. 

Н.Ю Баняс, заступник директора з навчально-виховної роботи
Хустської спеціалізованої школи I-III ступенів №3,
учитель англійської мови

polilog2