Методист – це творчий взірець, інновацій творець і знавець

Сучасний світ вимагає нових умов розвитку освіти, педагогічної майстерності, творчої ініціативи, удосконалення форм і методів підвищення кваліфікації педагога. А потребами сьогодення є інформаційна грамотність, швидкий пошук та обробка інформації, винахідливість аналітичного мислення, творчий підхід до справи, життєві компетенції. Ключовою фігурою у вивченні, систематизації, популяризації досвіду педагогічної майстерності вчителів району, впровадженні оновлених цілей і змісту освіти є методист.


Упродовж багатьох років саме методисти Хустського районного методичного кабінету спрямовують свою діяльність на пошук ефективних шляхів удосконалення професійної компетентності педагогів.
У червні на базі методкабінету управління освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації з ініціативи завідувача Прокопів Ю.М. відбувся «круглий стіл» «Інноваційні підходи методиста РМК в роботі з педагогами району». У рамках цього заходу методисти презентували досвід роботи, обмінювалися надбаннями, планами на майбутнє. Яскраві, змістовні презентації вкотре підтвердили високий професійний рівень, фахову майстерність та творчий потенціал методистів. Їхні напрацювання – це результат злагодженої роботи освітянського колективу Хустщини, який впевнено йде до своєї мети від алмазу творчості до діаманту успіху.

П. Мадай,
головний спеціаліст управління освіти,
молоді та спорту Хустської РДА