Формуємо позитивний імідж навчальних закладів

5

Треба бігти чимдуж, щоб тільки
залишатися на місці, а щоб кудись
потрапити, треба бігти як мінімум
удвічі швидше!

Ці слова Льюїса Керролла можна віднести до сучасної школи, котра руйнує старі стереотипи, тонко реагує на зміни у суспільстві та реалізовує найсміливіші ідеї.

Нещодавно у Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 пройшов семінар директорів шкіл міста «Формування іміджу сучасного навчального закладу». У рамках семінару проведено відкриті уроки з англійської мови у 1-Б класі (учитель Турчин С.Ю.), біології у 7-Б класі (учитель Григорик О.О.), української літератури у 8-А класі (учитель Росоха М.Ю.), природознавства у 1-В класі (учитель Анишинець М.М.), музичного мистецтва у 6-Б класі (учитель Мішко Л.І.), геометрії у 9-А класі (учитель Глеба О.М.).
Розпочав семінар директор школи Рішко Віталій Степанович, який наголосив присутнім, що імідж сучасної школи – це яскравий вияв індивідуальності навчального закладу, тобто неповторне обличчя його колективу. Основна мета полягає в забезпеченні, вихованні та розвитку здібних, обдарованих та талановитих дітей у відповідності з світовими та національними критеріями, створенні умов для інтелектуального, духовного та професійного розвитку особистості.
З доповіддю «Педагогічний союз учителів і батьків – могутня сила виховання» виступила заступник директора з НВР Сарваді О.С. Про профільне навчання, як один із чинників творення іміджу школи, розповіла заступник директора з НВР Баняс Н.Ю.
«Упровадження інноваційних технологій як шлях до удосконалення творчої особистості вчителя» висвітлила заступник директора з НВР Тесличко В.М., яка продовжила роботу семінару тренінгом, до якого залучила всіх присутніх.
Головним завданням тренінгового заняття було визначення керівниками навчальних закладів напрямків діяльності, які мають сприяти підвищенню конкурентоспроможності кожної школи в нових умовах розвитку освіти.

P1010416