Семінар учителів світової літератури на Хустщині

На базі Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся міський семінар учителів світової літератури «Розвиток творчих здібностей на уроках світової літератури – як складова сучасної методики викладання». Завідувач міського методичного кабінету С.І.Луканець акцентувала увагу на доцільності і необхідності проведення заходів, котрі спонукають обмінюватися педагогічним досвідом із колегами та допомагають у роботі молодим учителям.
Присутні відвідали відкритий урок в 11-А класі «Розвиток зв’язного мовлення. Написання фанфіків», який у нетрадиційній формі провела вчитель світової літератури Н.І.Гричка.

Учні вразили присутніх своїм вмінням обґрунтовано висловлювати власні думки щодо творчості письменників. Також Наталія Іванівна провела майстер-клас для вчителів «Фанфік як явище літератури, культури і сучасної методики викладання». Гості школи змогли практично ознайомитися з методикою створення фанфіків, котрі дають можливість виявити і розвивати творчі задатки школярів.
Не менш цікаво проведено відкрите засідання шкільного гуртка «Життя видатних людей», яке підготував учитель-філолог школи В.Л.Прокопів. Заняття пройшло у формі телепередачі, де «брав участь» відомий німецький письменник Е.Гофман. Учасники семінару, за допомогою мультимедійних засобів, переглянули і прослухали уривки з художніх і музичних творів Е.Т.А.Гофмана, цікаві і маловідомі факти з його життєвого і творчого шляху. Змістовним був виступ психолога школи і вчителя світової літератури В.В.Ігнат, яка презентувала напрацювання вчителів світової літератури з питання використання різноманітних форм і методів роботи, що сприяють формуванню креативного сучасного погляду учнів на літературу.
Учасники семінару обмінялися творчими планами, думками щодо проведення сучасного уроку. Виступаючі поділилися власними досвідом із використання фанфіків на уроках літератури. С.І.Луканець, завідувач методичного кабінету, надала методичні поради і рекомендації молодим учителям. Спілкування пройшло у щирій і невимушеній обстановці.

Члени творчої групи