Профтехзакладам м. Хуста – нові майстерні

novi-maisterni-hust-1

У рамках виконання обласної програми щодо підтримки професійно-технічної освіти Закарпаття у четвер, 14 листопада, у двох професійних ліцеях міста Хуста було урочисто відкрито нові майстерні.
На свято запрошені: голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Маріанна Кляп, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління вищої та професійно-технічної освіти Валерій Тороній, голова Хустської районної державної адміністрації Василь Якубець, роботодавці та соціальні партнери: начальник відділу технічного контролю ТзОВ „Хустекс ЛТД” Світлана Гербей, завідувач салону краси „Афродіта” Еріка Сонгот та директор Автокомплексу „Старт” Ігор Лях.


7 мільйонів – саме таку суму цьогоріч було виділено з обласного бюджету на купівлю нового обладнання та ремонти майстерень профтехзакладів області. Адже, освітні заклади, що готують працівників із робітничих професій не бачили оновлення вже понад 20 років.
Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Маріанна Кляп розповіла, що у Хустському професійно-технічному ліцеї сфери послуг оновлено майстерні та закуплено спеціального обладнання для перукарів та швачок  на суму близько 200 тисяч гривень.
Як зазначили педагоги Хустського професійного ліцею, відкриття  нової навчально-виробничої майстерні та лабораторії технічного огляду автомобілів, значно сприятиме навчальному процесу їхнього закладу.
Майстер виробничого навчання Іван Боїшко відмітив, що відтепер випускники зможуть не тільки отримувати теоретичну підготовку, а й якісні практичні навички, котрі в майбутньому допоможуть випускникам працювати на сучасному обладнанні.
Оглянувши нові майстерні, керівник краю Олександр Ледида зазначив, що не кожен працедавець, який прийшов поглянути на нове обладнання, може похвалитися таким устаткуванням, але випускники професійно-технічних навчальних закладів повинні бути конкурентноспроможними на ринку праці, для чого, власне, і оновлюється матеріально-технічна база.
У наступному році облаштування профтехзакладів Закарпаття новими майстернями триватиме й надалі.

novi-maisterni-hust-1