Організація дистанційного навчання в Берегівській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови ім. Т.Г. Шевченка

Карантин та запровадження надзвичайної ситуації в країні через поширення коронавірусу не залишили вчителям вибору – вони мають терміново, прискорено та екстремально підвищувати свою кваліфікацію та опановувати цифрову грамотність для дистанційного навчання своїх учнів.

Щоб запровадити продуктивне дистанційне навчання, педагогами Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням англійської мови ім. Т.Г. Шевченка розглянуто різні варіанти (Google Class, Zoom), але зупинилися на освітній технологічній платформі Edmodo.
Edmodo – це особливий сервіс інтернет-мережі, який призначений для всіх учасників освітнього процесу: учителів, учнів і батьків. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати тести, вікторини та опитування, керувати спілкуванням з учнями, колегами та батьками. Це дуже зручно, адже вчителі та учні користуються одним сайтом для навчання, а не хаотично навчаються в різних соцмережах 24/7.
Завдяки сервісам Edmodo у Берегівській ЗОШ створено одне об’єднане електронне середовище школи, в яке входять усі класи від 1 до 11 та вчителі школи. Кожен учень зареєстрований саме у своєму класі, тому може зосереджуватися на своїх предметах і завданнях, а вчитель тільки в тих класах, де викладає (детальніше у відео).
Цей сайт дає можливість учителям завантажувати різні матеріали: презентації, відео, Word-документи, Excel-таблиці, створювати тестові завдання та прикріплювати різні посилання. Усе в одному місці, хіба не чудово? Здається, ніби це все можна робити і на інших веб ресурсах… Так, завдяки Edmodo вчитель має зворотний зв’язок з учнями, які виконують завдання і надсилають їх на перевірку. Учитель може оцінити роботу учня, написати коментар – і це все зручно подано у вигляді Бази!
Батьки теж є учасниками на  Edmodo, вони можуть відстежувати успіхи своєї дитини, спілкуватися з учителем, бути в курсі всіх подій через календар і загальнодоступну стіну тощо.
Одна з важливих переваг Edmodo – доступність з будь-якого місця в будь-який час, що робить і навчання, і роботу більш мобільною.
Детальніше ознайомитися, як працює Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, можна завдяки відеозвіту, опублікованого нижче. Наразі, система працює дуже продуктивно.