Вітання з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці!

 Den zahisnika Ukrayini 2019  privitannya v kartinkah 1 2019 10 14 09 12 5814 жовтня – в день Святої Покрови Пресвятої Богородиці, ще за козацьких часів був святковим днем захисника Вітчизни. Прийдешнє свято День захисника України засноване на традиціях наших поколінь. Це справжнє свято мужності і відданості, свято лицарства і благородства стало уособленням для всіх захисників. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
І сьогодні на нашій рідній землі війна. І сьогодні наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради майбутнього України.
Вітаємо із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай Божа Матінка покриє Україну та захистить від усього лихого. Цього дня бажаємо всім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди.
Вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника і захисниці України, ветеранів, учасників бойових дій, воїнів запасу, батьків і матерів солдатів та зичимо здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!
Героям слава!