Запрошуємо Вас до участі в ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства»

unnamed1Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства».
Читання відбудуться 24 вересня 2021 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти у змішаному форматі із застосуванням сучасних електронних засобів зв’язку.
Напрями роботи читань:
•        Художньо-емоційний супровід навчання і виховання дітей в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського;
•        Від «Школи радості» до формування культури почуттів та їх реалізації в Новій українській школі;
•        Художньо-емоційний світ казок Василя Сухомлинського в діяльності закладів освіти різного рівня;
•        Виховання емоційної культури вчителя крізь призму ідей Василя Сухомлинського;
•        Роль шкільних бібліотек у розвитку художньо-емоційного світу дитинства.
Робочі мови читань: українська, англійська.
Форма участі в читаннях: очна,заочна (стаття, повідомлення, відеопрезентація). За умови карантинних обмежень читання проходитимуть в режимі он-лайн.
За результатами роботи читань буде видано збірник наукових праць та електронний збірник матеріалів. Участь у роботі читань буде засвідчена сертифікатом.
Публікація матеріалів читань передбачається:
  • у збірнику наукових праць РДГУ «Інноватика у вихованні», що входить до переліку наукових фахових видань України (категорія Б). Вимоги до публікації – за посиланням: https://ojs.itup.com.ua/index.php/iiu;
  • в електронному науковому виданні ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського «Науково-педагогічні студії». Вимоги до публікації – за посиланням: http://npstudies.dnpb.gov.ua/about/submissions#onlineSubmissions;
  • у збірнику матеріалів читань.
Для підготовки видання матеріали подаються на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 вересня 2021 року. Збірник матеріалів буде сформований після проведення читань і розміщений через 30 календарних днів на сайті Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти http://zakinppo.org.ua/у рубриці Конференції.
Детальніше за посиланням в інформаційному листі ТУТ