На шляху до перемоги!

изображение viber 2021-03-28 15-01-00Найвища майстерність педагога — це вміння спрямувати духовні сили дитини
на творення радості для інших людей.
                                                                                           Василь Сухомлинський
Сьогодні, 3 квітня, на базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» відбувся в онлайн форматі заключний етап XV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування.Конкурсна програма фестивалю складалася з тесту на знання Святого Письма та демонстрації фрагменту уроку.
За підсумками XV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» нагородили 42 учасників, що представляли 24 області України, та визначили переможців у двох номінаціях: «Учитель року» та «Вихователь року». Відрадно, що у номінації «Учитель року» ІІІ місце виборола учитель курсу «Основи християнської етики» Худлівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ужгородського району Закарпатської області Лехман Ірина Сергіївна.
Зичимо Ірині Сергіївні міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.