Міст до професійної освіти

mistНавчально-методичний центр професійно-технічної освіти та заклади професійної (професійно-технічної) освіти області продовжують співпрацювати з науковими установами України.

Goethe-Institut в Українівже кілька років поспіль у рамках проекту „Міст до професійної освіти” організовує для викладачів німецької мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіонів України інформаційні заходи, а для здобувачів освіти, які вивчають німецьку мову, різні конкурси.
Мета заходів – популяризація німецької мови серед молодого покоління, підвищення рівня професійної кваліфікації викладачів німецької мови, налагодження міжнародних відносин, обмін ідеями та створення власних мереж для співпраці, розробка власних методичних рекомендацій.
Цьогоріч учасниками конкурсу „Моя професія найкраща!”, що проходив з 04 квітня по 12 травня 2019 року, булиздобувачі освіти трьох ЗП(ПТ)О області – Чернов Олександр Олегович (професія: радіомеханік обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, викладач Загребельна Н.А.) ВПУ № 3 м. Мукачево, Маслей Мар’яна Михайлівна (професія: кухар, офіціант, викладач Капущак Б.Б.) Міжгірського професійного ліцею та Бібен Євнікія Михайлівна (професія: швачка, викладач Кузьма Н.М.) ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”.
За результатами першого етапу конкурсу учень ВПУ № 3 м. Мукачево, Чернов Олександр Олегович, увійшов до перших 12 найкращих учасників та виграв поїздку до Києва для участі у симуляційній грі Assessment-Center.
У червні та жовтні 2019 року наставник Загребельна Н.А. брала участь у ряді кількаденних семінарів підвищення кваліфікації „Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти України» для викладачів німецької мови, що відбувалися в м. Києві, та отримала сертифікати.
18-19жовтня Олександр Чернов у симуляційній грі Assessment-Center – фінальному етапі конкурсу „Моя професія найкраща!”,продемонстрував чудові комунікаційні навички та вміння працювати в команді. Олександр гідно представив професійну освіту Закарпатської області, за результатами конкурсу посів перше місце, отримав сертифікат та нагороджений цінним подарунком.
Вітаємо з перемогою, бажаємо натхнення, творчих успіхів і нових злетів!

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області