Cемінар-тренінг Національного проекту "Відкритий світ"

В області започатковано впровадження в загальноосвітні навчальні заклади Національного проекту «Відкритий світ», метою якого є створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня. Серед основних цілей проекту: зайняти провідні позиції в світі за якістю подання та досягнення освітньої грамотності, забезпечити рівні можливості доступу школярів до якісних навчальних програм незалежно від місця проживання.

 

У рамках підготовки до реалізації в загальноосвітніх навчальних закладах області пілотного Національного проекту «Відкритий світ» на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-тренінг, на який було запрошено координаторів-тренерів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області, які будуть задіяні в ньому.

Розпочав роботу семінару-тренінгу Михайло Данашевський – методист обласного методичного центру при управлінні освіти і науки облдержадміністрації. Він ознайомив присутніх з освітніми ресурсами, необхідними для проведення уроків та програмним забезпеченням, необхідним для роботи даних електронних ресурсів.

Пояснив принципи та показав приклади проведення мультимедійних уроків Михайло Чолавин – провідний спеціаліст управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради. Крім того у своєму виступі звернув увагу й на основні аспекти при проведенні цих уроків, а також на їхні переваги над звичайними уроками.

У пілотному проекті «Відкритий світ» братиме участь 41 загальноосвітній навчальний заклад Закарпатської області.