Засідання обласної методичної секції викладачів предмета „Захист Вітчизни”

Реалії сьогодення, як ніколи, вимагають формування патріотично налаштованих особистостей.
Військово-патріотичне виховання орієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози.

„Шляхи підвищення ефективності викладання предмета „Захист Вітчизни” та військово-патріотичного виховання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти” – тема засідання обласної методичної секції викладачів предмета „Захист Вітчизни”, яке відбулося 12 грудня в режимі онлайн.
У ході роботи секції розглядалося питання важливості військово-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах сьогодення як під час викладання предмета „Захист Вітчизни”, так і в позаурочний час.
Досвідом використання мультимедійних технологій на уроках предмета поділився Костик П.П., викладач Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування.
Про формування національно-патріотичних якостей учнів у позаурочний час розповів Гутник О.Т., викладачДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”.
Завершився вебінар наданням рекомендацій з організації викладання предмета „Захист Вітчизни” та пропозицією висвітлювати свою педагогічну діяльність на веб-сторінках, блогах, веб-сайтах тощо.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області