„Екокраїна „Веселка”

zoenc 1

Саме гра стала основою екологічного ігрового свята „Екокраїна „Веселка”, що відбулося 22 вересня 2018 року, на площі Фенцика, у місті Ужгород. Свято організували і провели педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Свято було присвячене 100-річчю позашкільної освіти на Україні.

Мета нашого масово-виховного заходу – це розвиток здібностей та обдарувань вихованців через гру, задоволення їхніх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні, підтримка талановитих педагогів, сприяння їхній самореалізації, стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності закладів позашкільної освіти.
До екологічного свята ми розробили багато дитячих локацій, на яких діти мали змогу творити, вивчати, досліджувати, малювати і просто грати. Була навіть фотозона з тваринами – мешканцями лісів Закарпаття, де можна було зробити сімейне фото чи фото з друзями. Кожна локація мала свою назву та мету.
Відвідавши локацію „Просто-магія”діти мали змогу провести хімічний дослід, зупинившись біля стола з назвою „Я люблю і знаю своє місто” дізнатись більше про місто Ужгород, а біля локації „Тварини та рослини Червоної книги України” та „Екоерудит” перевірити свої знання про зникаючі види рослин і тварин мешканців Закарпатської області. Цікаво було розмальовувати фарбами різноманітний природний матеріал: шишки, камінчики та жолуді, а із простої дерев’яшки зробити собі кулончик-тваринку з очками, дзьобом або вушками. Не обійшлося і без техніки орігамі. За допомогою цієї техніки кожен бажаючий міг зробити собі зоологічну закладку для книжки. Для тих учасників свята, які хотіли отримати невеличку винагороду, необхідно було пройти певним маршрутом, виконати додаткові завдання і обов’язково намалювати на асфальті малюнок з тематики „Моя зелена планета Земля”.
В екологічних розвагах взяли участь не тільки юннати екологічного центру, а і маленькі мешканці Ужгорода разом зі своїми батьками. До свята долучились і туристи, що відпочивають в нашому місті. Всі добре впорались із завданнями, одночасно повеселились, розважились і відпочили.

zoenc 6  zoenc 3

zoenc 4

zoenc 5