Семінар-тренінг з використання ІКТ та ресурсів мережі Інтернет

int

У наш час інформаційно-комунікаційні технології та онлайн сервіси набувають все більшого значення у професійній діяльності педагога. Адже за допомогою хмарних технологій можна використовувати нові форми проведення уроків (онлайн-уроки, вебінари, практичні заняття тощо), переглядати відео- та аудіофайли прямо з Інтернету (без додаткового завантаження на комп’ютер); організовувати спілкування (проведення тренінгів, круглих столів тощо); створювати дидактичні засоби навчального призначення.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів, онлайн середовищ та конструкторів щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів днями на базі Тячівського професійного ліцею відбувся семінар-тренінг „Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет”, у якому взяли участь 13 педагогічних працівників різних категорій. Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
Семінар-тренінг розпочався з вхідного онлайн-тестування за допомогою Інтернет-сервісу „Майстер-тест” для отримання інформації про програмні продукти, які використовують педагогічні працівники у своїй діяльності. Продовжився захід виконанням практичних завдань, зокрема: онлайн-презентації за допомогою веб-сервісу (https://www.canva.com), схеми (https://cacoo.com) та інфографіки (https://www.easel.ly).
Завершенням стане захист робіт й отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та ресурсами мережі Інтернет.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області