Тиждень професії маляр

kah 2

З метою розвитку творчих здібностей, підвищення професійної майстерності та виявлення талановитих учнів у квітні у Хустському професійному ліцеї Закарпатської області відбувся тиждень професії маляр.

Згідно з планом роботи тиждень розпочався з відкритого уроку „Виконання основних малярних операцій при водному фарбуванні валиком або щіткою”. Майстер виробничого навчання Федьо Г.М. ознайомила учнів з інструментами, що необхідні при водному фарбуванні поверхонь, та правилами техніки безпеки при виконанні робіт на підмощуванні.
Тиждень продовжився онлайн-вікториною з використанням інтернет-сервісу kahoot (викладач Дякун О.І.), під час якої учні виконували завдання з програмового матеріалу з навчальних предметів „Технологія малярних робіт” та „Матеріалознавство”.
Також у рамках предметного тижня відбулися: конкурс професійної майстерності, під час якого учні ІІ-ІІІ курсів виконували роботи із суцільного шпаклювання поверхні фінішною шпаклівкою, олімпіада з предмета „Технологія малярних робіт”, конкурси на краще виконання техніки барельєфа, кращий кросворд та ребус.
Завершенням предметного тижня стало підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсів.

Джерело: http://khustlicey.ucoz.ua

kah 1

kah 3