Семінар-тренінг з використання ІКТ та ресурсів мережі Інтернет

int

Днями на базі Професійно технічного училища № 33 смт В. Березний відбувся семінар-тренінг „Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет”, у якому взяли участь 7 педагогічних працівників різних категорій Закарпатської області.

Мета – ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів, онлайн середовищ та конструкторів щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів.
Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
У ході семінару педагоги виконували практичні завдання, зокрема: презентацію, плакат, схему та інфографіку з використанням веб-сервісів (https://www.canva.com, https://cacoo.com та https://www.easel.ly). Також пройшли тестування, що дало можливість отримати інформацію про програмні продукти, які вони використовують у своїй роботі для візуалізації інформації.
Завершенням тренінгу стане захист робіт та отримання сертифікатів про успішне оволодіння ІКТ і ресурсами мережі Інтернет.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області