Фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”

1

У Закарпатській обласній державній адміністрації відбулося урочисте відкриття фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”.

Уже вчетверте головну площу області в Ужгороді – Народну – прикрашають писанкові дерева, заквітчані великодніми символами, виготовленими дітьми та дорослими з кожного куточка Закарпаття. 57 дерев та близько 17 тисяч писанок – таким є рекорд цьогорічного свята і національний рекорд, який засвідчив представник „Національного реєстру рекордів України” і вручив відповідний сертифікат організатору заходу – директору департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганні Сопковій.
Активну участь у фестивалі взяли і заклади професійної (професійно-технічної) освіти області, які представили цікаві експозиції, що відтворювали пасхальні звичаї і традиції Закарпаття у святкуванні Великодня.
Оцінювання відбувалося у трьох номінаціях. Серед ЗП(ПТ)О кращими визнані: ДНЗ „Ужгородський центр професійно-технічної освіти” – перше місце; Професійно-технічне училище № 33 смт В. Березний – друге місце; Тячівський професійний ліцей – третє місце.
Окрема відзнака за використання сучасних інноваційних технологій для розпису Великодніх писанок вручена Вищому професійному училищу № 3 м. Мукачево. Щиро вітаємо переможців.
Хочеться відзначити педагогічні та учнівські колективи усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за креативний, творчий підхід до оформлення виставкових експозицій, за цікаві майстер-класи з писанкарства. Писанкові дерева милуватимуть гостей та городян міста Ужгорода до 25 квітня.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області