Уроки від німецького шеф-кухаря

kux

Розвиток професійної (професійно-технічної) освіти України з метою відповідності потребам сучасного суспільства та ринку праці є досить актуальною проблемою. Одним із засобів її вирішення є залучення закордонних спеціалістів і фахівців для ознайомлення з досвідом інших країн.

У березні до Міжгірського професійного ліцею приїхав Гюнтер Помп (Günter Pomp), старший експерт Німецької Служби Старших Експертів. Він має понад 30-річний досвід роботи на посаді кухаря та шеф-кухаря, а також в якості позаштатного доцента викладає в центрах освіти для дорослих і в освітніх закладах для сімей з питань правильного харчування і гігієни.
У ліцеї до 3 квітня Гюнтер Помп проводитиме майстер-класи, виробниче навчання для учнів усіх курсів, що навчаються за професією кухар, здійснюватиме тренінги для майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін, ділитиметься знаннями з питань здорового харчування, санітарії та гігієни на виробництві.
Проведення таких заходів дає можливість обміну професійними знаннями та досвідом з реалізації передових освітніх виробничих технологій, а також сприяє підвищенню рівня підготовки майбутніх кухарів, формує широку фахову компетентність і відкриває перед ними нові професійні горизонти.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області