Моя професія – верстатник

verst 1

З метою підвищення інтересу учнів до майбутньої професії, розвитку творчої активності та поглиблення знань зі спецпредметів з 26 лютого до 2 березня у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачево пройшов тиждень з професії верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням.

Згідно з планом роботи впродовж тижня викладачами та майстрами виробничого навчання проведено відкриті уроки. У цікавій і доступній формі, використовуючи різні форми та методи навчання, викладач спеціальних дисциплін Чепіжак В.І. провів урок з предмета „Технологія верстатних робіт” з теми „Основні види фрезерної обробки. Класифікація фрез”.
Щоб виявити рівень професійної підготовки і перевірити знання учнів, одержані у процесі теоретичного та виробничого навчання, організовувалися конкурси, серед яких брейн-ринг, вікторина, та конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу, що складався з теоретичної та практичної частин.
Упродовж тижня діяла виставка стіннівок та виробів, виготовлених у майстернях училища та гуртках технічної творчості.
Наприкінці тижня на загальноучилищній лінійці відбувся розіграш лотереї, власники виграшних квитків отримали корисні подарунки, виготовлені учнями на уроках виробничого навчання.
Тиждень завершився засіданням методичної комісії, під час якого підбито підсумки, визначено переможців конкурсу фахової майстерності та найактивніших учасників проведених заходів.
Протягом тижня молодь почерпнула багато додаткової корисної інформації про майбутню професію, перспективи її розвитку. Учні розкрили особистий погляд на особливості професій та визначення свого місця в колі справжніх майстрів своєї справи.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області

verst 2

verst 3