Заклади професійної освіти відвідали колеги з Сумщини

jadz 3

З метою обміну педагогічним і виробничим досвідом із питань удосконалення професійної підготовки учнів, вивчення та впровадження у практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток професійної освіти та налагодження співпраці на Закарпаття і завітала делегація працівників департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини.

Гості відвідали Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування, ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, навчально-виробничим процесом та оглянули навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні. Також взяли участь у засіданнях круглих столів, під час яких обговорили сучасні тенденції розвитку системи підготовки робітничих кадрів та діяльність навчально-практичних центрів. Під час екскурсії на ТОВ „Ядзакі Україна” більше дізналися про співпрацю підприємства та Ужгородського центру професійно-технічної освіти.
Учасники делегації побували в навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Закарпатській області, де ознайомилися з основними напрямами роботи, оглянули виставку методичних напрацювань педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

jadz 1

jadz 2