Конкурсу „Снігова королева ESTEL – 2017”

3

У м. Києві за підтримки компанії „Естель” відбувся фінал конкурсу перукарського мистецтва „Снігова королева ESTEL – 2017”.

У фіналі Всеукраїнського конкурсу брали участь 27 конкурсантів з 24 регіонів України, які змагалися в п’яти номінаціях. Закарпатську область представляла учениця Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Макареня Діана, володарка І місця обласного відбіркового туру (майстер виробничого навчання Татарінова А.П.).
За умовами конкурсу Діана мала створити цілісний ексклюзивний фантазійний образ Снігової королеви за напрямом молодіжної субкультури „Гламур”, який би відповідав сучасним тенденціям і гармонійно поєднував зачіску, макіяж, костюм, аксесуари та тип моделі.
Конкурсантка посіла друге місце в своїй номінації та отримала відзнаку „Міс природність”.
Навчальні заклади, учні яких брали участь у фіналі конкурсу, отримали подяки від організаторів за кваліфіковану підготовку фахівців.
Під час фіналу продемонстровано феєричний шоу-показ нової розкішної колекції образів від команди провідних технологів компанії Estel.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області