Будуємо кар’єру разом!

З метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації у виборі актуальних професій, ознайомлення молоді з перспективними напрямами економічного розвитку області, регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості, за підтримки районних, міських центрів зайнятості та місцевих органів влади у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачева, Державному професійно-технічному навчальному закладі „Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича”, Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельного економічного університету, Державному професійно-технічному навчальному закладі „Білківський професійний аграрний ліцей”, Міжгірському та Перечинському професійних ліцеях протягом листопада-грудня відбулися заходи, в яких узяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, представники підприємств краю, вищих навчальних закладів, Державної прикордонної служби України, філії – Закарпатського обласного управління АТ „Ощадбанк”, районних відділень національної поліції, районних військових комісаріатів тощо.

Професійно-технічні навчальні заклади області представляли виставкові експозиції про свою діяльність, роботу гуртків технічної та художньої творчості, демонстрували мультимедійні презентації, відеоролики професійного спрямування, розповідали про пріоритети здобуття робітничої кваліфікації, проводили майстер-класи.
Представники роботодавців мали можливість безпосередньо поспілкуватись з учнівською молоддю, надавали інформаційні матеріали, демонстрували відеопрезентації свого виробництва та зразки продукції, що виробляються підприємствами. Спеціалісти центрів зайнятості проводили консультації, надавали допомогу у створенні резюме та відеорезюме, проводили професійно-діагностичне тестування охочих.
Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення області. Адже для кожної людини головне – добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області