Ярмарок професій – 2017

На базі Перечинського професійного ліцею, спільно з Перечинською районною службою зайнятості, організовано масштабне дійство „Ярмарок кар’єри в Україні”, на якому відбулася зустріч учнівської молоді з працедавцями регіону, представниками різних професій, проведено майстер-класи. Захід розраховано на учнів, випускників, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри, та працедавців, що зацікавлені у кваліфікованих кадрах.

У гостях побували представники Закарпатської ОДА, Закарпатського обласного центру зайнятості, Перечинської районної адміністрації, Перечинської об’єднаної громади, Приватного підприємства „Мебель Карпат”, Ужгородської швейної фабрики, УжНУ, Перечинського районного військового комісаріату, Державної прикордонної служби, Перечинського відділення національної поліції, ПП Гарік Мкртумян. Перед молоддю виступили Андрій Вишняк, Ольга Сівач, Мар’яна Ладомиряк, Любов Крижановська, Юрій Парашинець, Мирослава Каламуняк, Ганна Глухова.
У фойє ліцею представлено експозиції підприємств, організацій та навчальних закладів регіону. Молодь мала змогу особисто отримати консультації досвідчених фахівців та взяти участь у майстер-класах, побачити дії працівників національної поліції щодо затримання правопорушників, спробувати себе у ролі експертів-криміналістів, побачити як працюють кінологи та виконують оперативні дії їхні помічники – собаки, а також тримати досвід з надання першої невідкладної медичної допомоги. А учні Перечинського професійного ліцею та Перечинської дитячої музичної школи показали цікаві музичні номери.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у закарпатській області