Підвищуємо рівень кваліфікації випускників

28 листопада в режимі онлайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій громадського харчування (пекар, кондитер) „Упровадження у навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій як умова забезпечення відповідності рівня кваліфікації випускника потребам ринку праці”.

У роботі секції брали участь педагоги професійно-технічних навчальних закладів, які здійснюють підготовку з даних професій. Розпочали засідання представники Берегівського професійного ліцею сфери послуг. Його директор Тороній В.Е. розповів про роботу з удосконалення матеріально-технічної бази ліцею, створення нової лабораторії з професій пекар, кондитер, оснащеної новітнім устаткуванням, інструментами, інвентарем, та модернізацію кухні-лабораторії. Старший майстер цього навчального закладу Молнар М.М. ілюструвала розповідь презентацією нової лабораторії для проведення виробничого навчання, представила сучасне обладнання, яке дає можливість виконувати обов’язкові навчально-виробничі роботи за новітніми технологіями для набуття учнями необхідних компетенцій, що є умовою якісної підготовки кваліфікованого кондитера відповідно до вимог роботодавців.
Захід продовжилаБритвак В.Ю., викладач предмета „Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства” Берегівського професійного ліцею сфери послуг, яка презентувала методичну розробку уроку теоретичного навчання „Технологія приготування швидкозаморожених напівфабрикатів із дріжджового тіста”. Колеги обговорили представлену розробку, дали схвальну оцінку використаним на уроці різноманітним засобам навчання та формам контролю знань учнів, відзначили диференційований підхід до його проведення.
За круглим столом ділилися досвідом роботи з удосконалення комплексно-методичного забезпечення підготовки кваліфікованих робітників із професії кондитерФедотова Є.Є., майстер виробничого навчання ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”,Склярова Л.О., викладач спецдисциплін Берегівського професійного ліцею сфери послуг. Учасники засідання обговорили результати апробації робочих зошитів для лабораторно-практичних робіт з предметів: „Устаткування підприємств харчування” (автор – Миток М.М.) та „Облік, калькуляція і звітність” (автор – Береш М.М.).
Про перспективні напрями та технології вдосконалення майстерності при підготовці кваліфікованих робітників із професії кондитер говорила викладач спецдисциплін, майстер виробничого навчання Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування Барч О.І. Інформувала присутніх про підготовку доучасті у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності „WORLD SKILLS UKRAINE” в номінації „Кулінарне мистецтво”, який слід розглядати як можливістьдемонструвати досягнення учнів, випускників в оволодінні професійними компетенціями.
Засідання методичної секції пройшло у формі жвавої предметної дискусії, педагогічні працівники почерпнули багато корисного з досвіду колег, упровадження якого сприятиме підвищенню якості навчання та ефективності навчально-виробничого процесу в закладах освіти.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області