Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва

У режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва з теми „Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарських професій”.

У роботі секції взяли участь педагогічні працівники ВПУ № 34 м. Виноградів, ПТУ № 33 смт В. Березний та ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича”.
Розпочав захід Маслюк І.Ф., методист НМЦ ПТО у Закарпатській області, який поінформував учасників про стан наповнення електронного навчально-методичного комплексу із професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Також ознайомив з розробленим на модульно-компетентнісній основі Державним стандартом професійно-технічної освіти з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.
Про підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників за допомогою мультимедійних засобів навчання, які дають змогу відтворити технологічні процеси, розповів Любка М.В., викладач спецдисциплін ВПУ № 34 м. Виноградів. Окрім того, зосередив увагу учасників, що для підвищення ефективності проведення уроків виробничого навчання та лабораторно-практичних робіт зі спеціальних предметів з професії тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, педагоги училища організовують заняття для учнів безпосередньо на полях та в майстернях кращих фермерських господарств району, знайомлячи з новітньою сільськогосподарською технікою.
З досвідом використання сучасних інформаційних технологій, а саме ментальних карт на уроках спеціальних дисциплін, під час підготовки кваліфікованих робітників з професії тракторист, поділився Саблін О.О., викладач спецдисциплін ПТУ № 33 смт В.Березний.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області