Ярмарок кар’єри у ВПУ № 3 м. Мукачева

jarm 2

Найважливіше в житті – вчасно відчути своє покликання і сказати собі: „Це – моє!”. У кожного свій шлях до усвідомлення того, як сповнити власне життя глибоким змістом. Непросто зробити вибір із-поміж багатьох сотень професій. Ярмарок кар’єри, що пройшов у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачева 14 листопада, призначений саме для тих, хто бажає визначитися зі своїм майбутнім.

„Про майбутнє дбаємо разом” – під таким гаслом за сприяння Мукачівського міського центру зайнятості у навчальному закладі пройшла акція, важлива як для роботодавців, так і для тих, хто ще не визначився, з якою діяльністю пов’язати своє життя, де вчитися і куди піти працювати.
На урочистому відкритті виступили господарі заходу і запрошені гості: директор Закарпатського обласного центру зайнятості Фущич Ю.І., директор Мукачівського міського центру зайнятості Оксана Пехньо, заступник Мукачівського міського голови Галай О.Ю., проректор з науково-педагогічної роботи Ужгородського Національного університету Король І.І., представники підприємств міста.
Захід зібрав чималу кількість відвідувачів. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста із зацікавленням оглядали експозиції, представлені господарями заходу, а також Ужгородським національним, Мукачівським державним університетами, навчально-науковим інститутом заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ, ознайомилися з умовами вступу, навчання, перспективами професій та спеціальностей. Представники передових підприємств краю ПАТ „Завод ЗБВІК”, ТОВ „Ено-меблі ПТД”, ТОВ „Інтер-Каштан”, ПАТ „Мукачівський завод „Точприлад”, ТОВ „Флекстронікс”, ТОВ „Джентерм Україна”, ТОВ УАП „Фішер-Мукачево”, ТОВ „Форшнер”, ТОВ „Джейбил Серкит Юкрейн Лимитед”, ТОВ „Ядзакі”, ТОВ „Угова ЛТД”, ТОВ „Перспектива”, ДП Верстатокомплект, Мукачівського верстатозаводу, Державної Прикордонної служби України підготували власні експозиції про вільні робочі місця та умови роботи. Представники колективу Мукачівського міського центру зайнятості презентували зацікавленим інформацію про роботодавців, вакансії, сприяли у проведенні співбесід між роботодавцями та цьогорічними випускниками загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, провели майстер-клас зі складання резюме.
„Кожна професія у цьому вінку варта вашої уваги. Придивіться уважно і ви знайдете свою, ту, яка допоможе вам зайняти достойне місце у розбудові української державності!! Бо держава сама не будується. Державу треба будувати! І не чужими, холодними, а своїми теплими, рідними руками!” – зазначили на завершення ведучі заходу Анастасія Міовканич та Ольга Бахур.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області

jarm 1

jarm 3